Forum Klanu Stwory Ciemności

Klan Gry www.dignfight.pl


#1 2008-09-02 17:01:36

miksaz

Administrator

9297339
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 24
WWW

Masz kłopoty Napisz

Także Wątek zaproponowany przez Trepala Sama nazwa mówi za siebie:];];];]

Offline

 

#2 2008-09-06 19:31:23

Nikkolaine

Moderator

2597049
Skąd: gdzieś w Polsce :)
Zarejestrowany: 2008-09-06
Posty: 8

Re: Masz kłopoty Napisz

Kochani... wątek jak najbardziej jest odpowiedni... tylko trzeba by ustalić jakieś wspólne zasady dotyczące nas wszystkich, coś w rodzaju skróconego regulaminu
Piszę o tym, bo o stworzenie takowego regulaminu poprosił mnie założyciel naszego wspaniałego klanu
Lecz ja zaproponuję coś innego... niech każdy z nas obmyśli jakieś sensowne zasady, później wybierze się z tego te najważniejsze i umieści na stronie klanowej i na forum "skrócony odpis dokumentów normalizujących zasady działania i bycia członkiem klanu S.C. - zwanego potocznie REGULAMINEM"
Co wy na to?

PS. Myślę, że dobrą zasadą byłoby nieatakowanie członków innych klanów (chyba, że są to klany jednoosobowe - tak, sama się na taki natknęłam . Poza tym, jeżeli któreś z nas jest w tarapatach, osoby z najbliższego otoczenia powinny zrobić wszystko, aby pomóc. Niestety jest też minus pierwszej zasady... nie ma jak tego kontrolować więc tutaj każdy musiałby się wykazać uczciwością i po prostu zastosować się.

Napiszcie proszę, co o tym sądzicie i rzucajcie pomysłami z pełnego pomysłów worka waszych umysłów


Czas pożera łapczywie najpiękniejsze chwile, jakby bał się, że więcej takich nie będzie... gorzkie i smutne natomiast przeżuwa powoli, jakby miały ohydny smak lekarstwa... bez niego jednak nie odczuje słodyczy błogich chwil - co więcej, mogłyby Mu zaszkodzić...

Offline

 

#3 2008-10-18 21:27:28

DoOti

Chochlik

435594
Skąd: GW^^
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 5

Re: Masz kłopoty Napisz

nie wiem ale jakims dziwnym trafem atakuja mnie osoby z [AZiP]... albo oni maja cos do mnie albo do tego klanu ;]
ale radzic sobie jakos radze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extreme-world.pun.pl www.ls11-mody.pun.pl www.yabssorborn.pun.pl www.moh.pun.pl www.propilkki.pun.pl